چرا انتخاب قدرت نیروی توس


طراحی و مشاوره منحصر بفرد

شرکت قدرت نیروی توس همیشه با دانش روز در مشاوره و طراحی پروژه های صنعتی بروز بوده و پروژه های خود را درصنایع مختلف منجمله دریایی ، پتروشیمی ،نفت گاز ، کارخانجات کوچک و بزرگ ،برج های تجاری و مسکونی از ابتدا مشاوره ، طراحی چیدمان ، المانی و نقشه های اجرایی ، در خدمت صنعت کشور بوده و افتخارات بسیار ارزنده ای در این صنعت از خود بجا گذاشته است.


اجرا ، نصب  و  راه اندازی در کمترین زمان

قدرت نیرو پروژه های بسیار عظیمی در کارنامه خود به ثبت رسانیده است و این کارنامه در مراحل مختلفی ازجمله نصب وتولید تابلوهای برق صنعتی 20کیلوولت ،33کیلوولت، تابلوهای توزیع ،تابلوهای خازن، تابلوهای دیزل ژنراتور ، تابلوهای پی ال سی و مانیتورینگ و اجرای تجهیزات برق در کابل کشی ،سینی کابل ، نردبان کابل ، ترانسفورماتورها در تمامی صنایع تولیدی و خدماتی خدمات خود را عرضه می کند.


ما همیشه در حال  پیشرفت و  تولید هستیم

از آنجایی که ما در سال 1370 فعالیت خود را آغاز کردیم و به یاری خداوند متعال حضور در صحنه های تولید گام برداشته و هر روز از متدها و تکنولوژی های در حال پیشرفت در تولیدات تابلوهای برق صنعتی استفاده کردم و بهترین تولیدات را در صنعت برق به تمامی کشور عزیزمان ایران و همچنین به دیگرکشور ها تولیدات خود را گسترش داده ایم.

ما که هستیم؟

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌است. از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

.

بیشتر بخوانید

Next Previous از زبان مشتریان

وعده ما به عنوان یک پیمانکار است که برای ساخت ارزش جامعه به هر پروژه در حالی که ارائه تخصص حرفه ای، خدمات مشتریان استثنایی و ساخت و ساز با کیفیت.

مشتریان / همکاران / گواهینامه ها

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client